Б5

Пробіотик Грунту «ГЛОБІОМА Б5»це потужний комплексний продукт, який об’єдную в собі дію 5-ти окремих препаратів:

 1. Забезпечує повноцінне живлення та розвиток рослини. Потрапляючи до ґрунту перетворює усі необхідні рослині корисні речевини в доступну форму: азот, фосфор, калій, сірка, магній, марганець, залізо, цинк, бор, молібден та інші, а також вітаміни, амінокислоти, гумати, фітогормони та інші речовини.
 2. Стимулює ріст рослини.
 3. Розвиває та стимулює ріст кореневої системи.
 4. Покращує деструкцію органічних залишків.
 5. Відновлює родючисть та pH ґрунту.

  Головною властивістю є можливість щорічно вирощувати врожаї на одних і тих же полях без ризику виснаження родючості грунту, а також особлива форма виготовлення (легкорозчинна шипуча таблетка), що забезпечує легкість транспортування, зберігання, використання.

Головна відмінність «ГЛОБІОМА Б5» – можливість використовувати разом із хімічними засобами захисту рослин (хімічними фунгіцидами).

 «Б5» ФізіТабс вміщує 5 видів корисних грунтових бактерій. Ці корисні бактерії були спеціально обрані з-за їх здатності покращувати грунтові умови і допомагати рослинам рости, мати сильнішу кореневу систему.

Расход препарата при обработке семян от 0,15 до 3 таблеток на Гектарную норму семян.

Расход препарата при обработке почвы от 5 до 10 таблеток на Гектар.

Расход препарата при обработке по листу 2 таблетки на Гектар (одна или две обработки).

При использовании гидропонных систем выращивания — 1 таблетка на 100 литров воды.

Пробиотик Почвы Биота Макс разработан и изготавливается в США.

Властивості препарату «ГЛОБІОМА Б5»:

 1. Відновлює РОДЮЧИСТЬ ГРУНТУ через відновлення біологічного балансу грунту – після застосування пестицидів, зайвих мінеральних добрив та порушення правил сівозміни. Корисні бактерії роблять свою частину роботи по переробці органіки різного походження в грунті, а також своєю присутністю у великій кількості не дозволяють розвиватися шкідливим захворюваням. Глибока і якісна переробка органічних залишків, мінералів, макро- та мікро-елементів в корисні і доступні для рослини речовини – і є головна робота бактерій і головна здатність грунту, яку називають родючістю. На жаль, агресивні засоби захисту рослин, неправильне внесення добрив та порушення сівозміни часто знижують здатність грунту до родючості та одночасно порушується PH грунту.
 2. Робить поживні речовини (N, P, K) більш доступними для рослин. Швидше відбувається засвоєння корисних компонентів рослиною, ефективніше відбувається її зростання. Також зменшується вимивання поживних речовин в глибші шари грунту, що робить поживні речовини не доступними для рослини.
 3. Покращує солюбілізацію калію. Робить Калій доступним для рослини.
 4. Виробляє сидерофори. Робить Залізо доступним для рослини.
 5. Виробляє фітогормони, ауксини. Допомагає рослинам рости швидше. Це особливо актуально в кліматичних зонах з відносно недовгими теплими періодами протягом року або складними метеоумовами.
 6. Швидше розкладає рослинні та інші органічні залишки. Відповідно рослини швидше отримають необхідний «будівельний матеріал», швидше ростуть.
 7. Підвищує вологість. Компенсує стрес від втрати вологи в прикореневій області ґрунту за рахунок покращення росту кореневої системи і пористості грунту, і як наслідок збільшується внутрішня поверхня грунту на якій може зберігатися волога в різних формах.
 8. Уповільнює відмирання кореневої системи і збільшує густоту кореневих волокон. Підтримує старі кореневі волокна в свіжому стані та розвивае нові кореневі волоски. Рослина якісніше вбирає вологу і корисні речовини з грунту. Це відбувається за рахунок виробництва хітанози, яка необхідна для розвитку кореневої системи.
 9. Підвищення врожайності.

Приріст врожайності в залежності від культури становить  від 5 до 20%.

Наприклад: зернові – 3-9 ц/га, соняшник – 2-5 ц/га, кукуруза – 4-20 ц/га (цифри прирісту були отримані в різних кліматичних регіонах України, на різних типах грунтів, з різною кількістю вологи)

 1. Завдяки своєму чистому природному походженню, «Б5» є одним із елементів, які дозволяють отримати здорову екологічно чисту продукцію, що особливо актуально при виробництві, орієнтованому на експорт.
 2. Внесення розчину пробіотика «Б5» легко поєднується з будь-якими добривами або засобами захисту рослин.
 3. Форма препарату — легкорозчинна таблетка з надзвичайно високою концентрацією корисних мікроорганізмів (10-13 х 10 КОЕ) масою всього 5 грам.
 4. Температура та вологість використання.
 • Температурний режим. Мікроорганізми, що входять до складу Б5, живуть і працюють при температурі грунту від + 1,5 до + 65 градусів Цельсія. При температурі грунту нижче +1,5 градуса Цельсія мікроорганізми «засипають» (переходять в споровий стан) і очікують настання сприятливих умов.
 • Вологість. Мікроорганізми, що входять до складу Биота Макс, живуть і працюють в грунті при вологості від 10% і вище. При вологості нижче 10% ефективність знижується, мікроорганізми «засипають» (переходять в споровий стан) і очікують настання сприятливих умов.
 • Життєдіяльність. Треба пам’ятати просте правило: «якщо рослина в даних умовах живе та росте, то мікроорганізми також живуть, ростуть і працюють».
 1. Етапи застосування.
 • Обробка (інокуляція) насіння.
 • Внесення в рядок (міжряддя) на етапі посіву.
 • Внесення в рядок (міжряддя) для підживлення. На початковому етапі росту рослини восени або весною.
 • Обробка по листу. Для цілей захисту та профілактики від хвороб, поліпшення власних захисних функцій рослини, а також стимуляції зростання листя рослини.

 ПРИЗНАЧЕННЯ

Пробіотик Грунту «ГЛОБІОМА Б5» рекомендується застосовувати на виснаженій і постраждалому від застосування різних хімічних засобів грунті, а також на здоровому грунті для додаткового збільшення врожайності, економії на. Незамінний засіб при методі органічного землеробства або в умовах підвищених вимог до органічної чистоті продукції, що випускається. Добре допомагає пережити рослинам стресові періоди.

Проведені тести

Даний продукт тестується вже дуже давно і в багатьох країнах світу. Проте, для умов України спеціально проводяться додаткові тести в реальних умовах з оцінки ефективності засобу «Б5» ТМ «Глобіома»

Параметри безпеки мікроорганізмів препарату «ГЛОБІОМА Биота Макс»:

 • Не патогенні — не викликають захворювань
 • Природні — НЕ ГМО (НЕ генетично модифіковані організми)
 • Не є «дрімаючою» інфекцією, не активують захворювання при ослабленні організму носія, не призводять до ускладнень або погіршень якщо носій захворює.
 • Всі організми входять в каталог «ATCC» (Атлас природних мікроорганізмів, опублікований в США)
 • Всі організми вивчені і відомі в більш ніж в 100 наукових лабораторіях та ВНЗ США і всього світу.
 • Проведено тисячі польових випробувань на різних видах цих організмів у всьому світі.