Водоем Физитабс

Очищення ставків для риб, декоративних водойм, фонтанів та акваріумів

  • робить воду чистою і прозорою
  • безпечний для риб, рослин і тварин
  • скорочує кількість азоту і аміаку
  • усуває неприємні запахи
  • розкладає органічні речовини
  • сприяє збільшенню насичення киснем

Риби в декоративних водоймах сильно страждають від брудної води. Органічні забруднення у воді ставка викликають стрес у риб і можуть сприяти зниженню у них корисного слизового покриття. Це покриття виступає в якості бар’єру для запобігання впливу шкідливих бактерій, таких як Aeromonas, що викликають гниття плавців, хвостовій частині.

Використовуйте «Глобіома Водойма Физитабс» для збільшення популяції корисних бактерій і скорочення чисельності шкідливих мікроорганізмів, таких як Аеромонас.

Бактерії створюють природну біосферу, що робить дно і бічні поверхні водойми більш легкими для чищення, а також сприяє підтримці здоров’я риб.

Погані запахи, такі як сірководень, аміак і органічні кислоти, являються прямим результатом зброджування, анаеробного розкладання органічного матеріалу. У міру накопичення органічного матеріалу, вміст кисню у ставку сніжаеться. Це створює ще більше неприємних запахів! Глобіома Понд Фізітабс розкладає органічний матеріал аеробно, не дозволяючи йому накопичуватися знову, і сприяє усуненню неприємних запахів!

«Глобіома Водойма Фізітабс» зробить Ваш водойму чистышою, підвищить якість води, а також створить сприятливі умови для риб і декоративних рослин.

«Глобіома Водойма Фізітабс» — це ефективне екологічно чистий засіб для очищення ставків для риб, декоративних водойм, фонтанів і акваріумів.

Бактерії «Глобіома Водойма Фізітабс» переробляють відмерлі органічні речовини, запобігаючи накопиченню шкідливих нітратів, аміаку, фосфатів, сірководню і синьо-зелених водоростей. Мікроорганізми, що входять до складу біопрепарату створюють корисну для здоров’я риб середу і підвищують їх виживання.

«Глобіома Водойма Фізітабс» сприяє підвищенню рівня кисню і якості води, а також усуває неприємні запахи! Регулярне застосування дозволить скоротити кількість чисток і запобігти накопиченню забруднень, в тому числі насосного обладнання, фільтрів та труб.

Використання для акваріумів:
Об’єм до 125 літрів             — 1/8 табл. на місяць
Об’єм 125 — 255 літрів        — 1/4 табл. на місяць
Об’єм 250 — 500 літрів       — 1/2 табл. на місяць
Об’єм більше 500 літрів    — табл. на місяць

Використання для водойм:
Об’єм від 500 до 5000 літрів                       — 1-2 табл. на місяць
Об’єм до 50 кубічних метрів води              — 2-5 табл. на місяць
Об’єм більшее 50 кубічних метрів води    — проконсультуйтеся із представником

Просто розведіть таблетку в 1-2 літрах води і вилийте розчин по периметру водойми не ближче 30 см від берега.

Безпечно для людей, риб, рослин і домашніх тварин.
Не підлягає обов’язковій сертифікації.